Vážení zákazníci, s ohledem na naši "celozávodní" dovolenou ve dnech od 24 července do 12. srpna 2021, nebudeme schopni vyřídit vaše objednávky ve standardním čase, na který jste od nás zvyklí. Všechny objednávky za toto období vyřídíme 13. srpna 2021. Děkujeme za pochopení a přejeme Vám krásné léto. Team PECORELLA CZ
Neohodnoceno

Rukavice na kočárek Just Blue

Skladem
850 Kč
Kategorie: Rukavice

Rukavice od Pecorella ušité z vysoce kvalitního materiálu. Vnější vrstva je polyester, látka známá voděodolností a odolná vůči větru. Vnitřní vrstva je 100% přírodní ovčí vlna zpracovaná tak, aby byla měkká na dotek a nedráždila jemnou pokožku rukou. Ovčí vlna zabrání mrznutí rukou i v těch nejtěžších mrazech a zároveň dobře odvádí vlhkost. Všechny rukávníky a rukavice od Pecorella jsou univerzální, vhodné ke všem typům kočárků.

Upínání rukávníků a rukavic na kočárek je navrženo tak, že obojí má speciální vnitřní kožešinovou vložku na madlo, která obepíná madlo (obtočí se kolem něj) a zafixuje se suchým zipem. Vaše ruce budou tedy nejen v teple rukávníku nebo rukavic, ale zároveň budete držet madlo kočárku omotané ovčí vlnou, takže budete v absolutním teple.

Každý model rukávníku a rukavic má reflexní pasek.

Rukávníky a rukavice na kočárek od Pecorella jsou vynikající volbou pro rodiče, kteří ocení především vysokou kvalitu.

x