Vážení zákazníci, s ohledem na naši "celozávodní" dovolenou ve dnech od 24 července do 12. srpna 2021, nebudeme schopni vyřídit vaše objednávky ve standardním čase, na který jste od nás zvyklí. Všechny objednávky za toto období vyřídíme 13. srpna 2021. Děkujeme za pochopení a přejeme Vám krásné léto. Team PECORELLA CZ

O nás

Ochranná známka Pecorella byla založena v roce 2011 v Moskvě. Za svou krátkou existenci se jí podařilo zaujmout stabilní pozici na trhu s dětským textilem a to nejen v Rusku, ale také v dalších státech. Od roku 2019 je také zastoupena na českém trhu prostřednictvím společnosti PECORELLA CZ s.r.o., která značku zastupuje exkluzivně v rámci celé Evropské unie.

Profesionálové ze společnosti Pecorella vynakládají veškeré úsilí, aby produkty této značky splňovaly nejvyšší standardy kvality. Naši technologové a švadlenky kontrolují všechny fáze výroby a odpovídají za každý vyráběný produkt.

Při kombinování tkanin naše švadlenky zohledňují vlastnosti každé textilie, přizpůsobují a zpracovávají švy tak, aby si i po více praních produkty zachovaly svůj primární vzhled a vydržely po dlouhou dobu pro vás a vaše děti.

Používáme pouze přírodní tkaniny nejvyšší kvality. Velmi si vážíme důvěry každého z našich klientů, a proto je pro nás důležité, aby všichni naši zákazníci byli se zakoupeným zbožím spokojeni.

Pecorella je ochranná známka, která zaručuje vysokou kvalitu, rozumné ceny a také skvělé funkční výrobky.

x