O nás

Ochranná známka Pecorella byla založena v roce 2011 v Moskvě. Za svou krátkou existenci se jí podařilo zaujmout stabilní pozici na trhu s dětským textilem a to nejen v Rusku, ale také v dalších státech. Od roku 2019 je také zastoupena na českém trhu prostřednictvím společnosti PECORELLA CZ s.r.o., která značku zastupuje exkluzivně v rámci celé Evropské unie.

Profesionálové ze společnosti Pecorella vynakládají veškeré úsilí, aby produkty této značky splňovaly nejvyšší standardy kvality. Naši technologové a švadlenky kontrolují všechny fáze výroby a odpovídají za každý vyráběný produkt.

Při kombinování tkanin naše švadlenky zohledňují vlastnosti každé textilie, přizpůsobují a zpracovávají švy tak, aby si i po více praních produkty zachovaly svůj primární vzhled a vydržely po dlouhou dobu pro vás a vaše děti.

Používáme pouze přírodní tkaniny nejvyšší kvality. Velmi si vážíme důvěry každého z našich klientů, a proto je pro nás důležité, aby všichni naši zákazníci byli se zakoupeným zbožím spokojeni.

Pecorella je ochranná známka, která zaručuje vysokou kvalitu, rozumné ceny a také skvělé funkční výrobky.

Zpět do obchodu