Vážení zákazníci, s ohledem na naši "celozávodní" dovolenou ve dnech od 24 července do 12. srpna 2021, nebudeme schopni vyřídit vaše objednávky ve standardním čase, na který jste od nás zvyklí. Všechny objednávky za toto období vyřídíme 13. srpna 2021. Děkujeme za pochopení a přejeme Vám krásné léto. Team PECORELLA CZ
Neohodnoceno

Opasek proti kolikám Pecorella Baby Nursey - modrý

Skladem
590 Kč

Přírodní řešení problémů s dětskou kolikou

Kolika u novorozenců je velmi častým jevem, mnoho dětí tímto trpí, stejně jako jejich rodiče, vyčerpaní nocemi bez spánku. V takových případech dětští lékaři doporučují zahřátí plenky žehličkou a aplikaci na břicho dítěte. Zahřátá plenka je dlouhodobě známým lékem na koliku, ale velmi nepraktickým - zpočátku je příliš horká, ale za minutu vychladne. 

Opasek Pecorella Baby Nursey je moderní, efektivní a velmi pohodlný způsob, jak vyřešit problém koliky u novorozenců. Opasek se pohodlně připevňuje na bříško dítěte a sáček s přírodními bylinami Herbal S zahřátý v mikrovlnné troubě, který se pak umístí do kapsy opasku, během několika minut dítě zklidní.

Byliny pochází z čisté sibiřské přírody.

Materiál, ze kterého je pás vyroben, je velmi měkký a příjemný na dotek.

Dítě může usnout s opaskem na bříšku, nemusí být ani sundán.

Silný velký suchý zip umožňuje pohodlně upevnit pás.

Lněný sáček s bylinkami udržuje příjemné teplo dlouhou dobu.

 

Složení lněného sáčku Herbal S: fenykl, meduňka, heřmánek, puškvorec obecný, srdečník, namíchané v přesném poměru, který zaručuje nejvyšší účinnost.

Opasek proti kolice od PECORELLA CZ

x