Vážení zákazníci, s ohledem na naši "celozávodní" dovolenou ve dnech od 24 července do 12. srpna 2021, nebudeme schopni vyřídit vaše objednávky ve standardním čase, na který jste od nás zvyklí. Všechny objednávky za toto období vyřídíme 13. srpna 2021. Děkujeme za pochopení a přejeme Vám krásné léto. Team PECORELLA CZ
Neohodnoceno

Zimní fusak Pecorella - Silver

Skladem
1 950 Kč
Kategorie: Zimní fusaky

Fusak je vyroben ze 100% ovčí vlny, která má skvělé tepelně izolační vlastnosti. Tento materiál byl zpracován tak, aby byl co nejjemnější k pokožce malých dětí. Vrchní část je uzavíratelná zipem, aby na miminko nefoukalo ani ve větrném počasí. Přední část je po celé délce rozepínatelná pro lepší manipulaci s vaším dítětem. Při rozepnutí kapuce je použitelný i pro starší děti.

Fusak je univerzální pro každý typ kočárku, hlubokou korbu, sporťák, nebo i saně. Aby fusak neklouzal a dobře držel, má v zadní části speciální úchyt, kterým jej můžete upevnit. Má také otvory na pětibodové bezpečnostní pásy do autosedaček.

Vnější vrstva fusaku je z voděodolné tkaniny, uvnitř je přírodní ovčí vlna a mezi venkovním obalem a vnitřní výplní je hypoalergenní vata holofiber.

 

Prověřeno tuhou sibiřskou zimou!

 

Izolační materiál: kožešina s přírodním vlasem ze 100% ovčí vlny na bázi tepelně úsporné membrány.

Svrchní materiál: voděodolná, větru odolná, teplem udržující látka (100% polyester).

Velikost: 45x90 cm.

x